AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

What Reagan-era scandal involved involved the illegal sale of weapons to a terrorist sponsor nation?
Which phrases in the passage are adverbial phrases? Check all that apply. quickly but cautiously, from an overnight rain, over the surface, warm and shining, ar
At an amusement park, an average of 7,500 people visit each month. In October, there was a 20% increase in the number of people who visited.At an amusement park
In the ___________massacre of 1866, chief red cloud and his warriors massacred a column of 80 u.s. soldiers after ambushing them.
What are types of academic writing
A large arc of fertile farmland
Scroll over to asia and locate the java trench. this is where the indian plate and eurasian plate interact. what kind of plate interaction occurs here, that was
7.2 X 10 to the power of five in standard form
An insoluble solid that forms from a chemical reaction is called a(n)
11. After an hour on the expressway, your passengers need to use the restroom and they want to get some food. As you approach the next exit, what color sign wil