angelalivingsto
angelalivingsto angelalivingsto
  • 02-10-2017
  • Mathematics
contestada

Quick i need help! (includeing pic)

Quick i need help includeing pic class=

Respuesta :

rileymf
rileymf rileymf
  • 02-10-2017
i believe the answer would be D :)
Answer Link
belshabaylor
belshabaylor belshabaylor
  • 02-10-2017
b 3 per box so 50 hope it helps

Answer Link

Otras preguntas

what is 140/216 in simplest forms
If a 21 ounce box of cereal costa $2.94,what is the unit price.
the only Native American who successfully stayed on their land were A) Seminole B) Sauk C) Cherokee D) Fox
is the earth getting heavier
a sporting goods store offers a 40% discount on all gulf clubs. rocco spent 20% of the money in his savings account on a golf putter. he paid $48 for the putter
solve the equation for C f=9/5c+32
After his paycheck, Mr.Weber's credit card balance was $245.76. His payment was for $75.00. Write and solve an equation to find the amount of his credit card
What is -9*c^.5? Can you please help!! I am so lost!!!
what is the difference between concealed and revealed propaganda
what is 20/7 as a mixed number what is 9/4 as a mixed number what is 22/5 as a mixed number what is4/3 as a mixed number