chlo8928 chlo8928
  • 03-08-2017
  • Business
contestada

If job p includes 20 units, what is its unit product cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-08-2017
I think the answer will be $12,500 I believe
Answer Link

Otras preguntas

What type of organisms use celluar respiration to get energy
#42 urgent please be certain
PLS HELP WILL GIVE BRAINLEIST PLS PLS IM BEGGING YOU
A 31-foot board is cut into two pieces so that three times the length of the longer piece is 4 times the length of the shorter piece. What is the length of the
It would be great if someone could answer this :)
It takes 6 kg of wheat to obtain 8 kg of flour and 12 kg of flour to obtain 9 kg of bread. How much wheat do you need to make 84 kg of bread?
us Find the circumference of this circle ysing 3 for a C ~ [?] 20 C=πα
Photosynthesis is a process that A.green plants use to produce food. B.animals use to breathe. C.predators use to catch their prey. D.illustrates symbiosis.
6. What is the length of the hypotenuse of the triangle when x = 3 Round your answer to the nearest tenth.
Another positive (affect, effect) of having cats is that you can come (a, an, and) go as you please.