HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Why was the first law made, and why is it important?
Esta camisetas son grandes,pero son pequenas
Please help me out with this asap.​
Please help please please please please help
Given KNO3 + CuSO4 is a double replacement reaction, predict the products and then determine whether you would expect to see a precipitate or not.​
pls answer asap no wrong answers pls
HELPPPP PLEASEEE Can i get a summary of CHAPTER 6 AND ITS CALLED UNCREDITED from the book ungifted i only needa brief summary of chapter 6 NOT THE WHOLE BOOK i
A pair of jeans marked at R450-00 is sold at a discount of 25%determine the selling price.​
please help!!! I’ve been sobbing forever about this question
Explain what happens to the path of light as it hits a piece of black paper, a glass mirror, and a glassof water. Explain why the light behaves the way it does