jcherrala12
jcherrala12
04-03-2022
Spanish
contestada
Please help will mark brainlist
Respuesta :
folleco1008
folleco1008
04-03-2022
Answer:
B. El va a visitar a su abuelo.
Explanation:
De nada :))
Answer Link
jquintani0049
jquintani0049
04-03-2022
B: El va a visitar a su abuelo
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 44+ )
Otras preguntas
name two pair pf congruent and justifiy your answer
Why does an author use dialogue in characterization
0.75 tons of dirt cost $150.00. what is the price per pound of there are 2000 pounds in a ton
Geometry math question no Guessing and Please show work thank you
what does susceptible mean?
what is the thing that we should buy for eat but didn't eat.
Raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken breasts for $9.00. What was the cost per pound of the chicken breasts? Round your answer to the nea
jasmijn is a pet groomer. She charges n dollars to clip a dog's nails, w dollars to wash the dog, and h dollars to cut a dog's hair. Jasmijn will perform all th
Look at the figure below: If the measure of MNL is 43, find the measures of the following angles. Be sure to justify each measure by writing the variable and eq
BRAINLIESTTT ASAP! - What did they borrow from the Chinese? - What is a Samurai? - What is isolationism? Why did Japan practice this?