Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

If there is a decrease in demand for a product in a purely competitive industry, it results in an industry contraction that will end when the product price is:
Muhammad Ali conquered all of the following nations, except________. a. Sudan b. Arabia c. Syria d. Iran
erectile dysfunction causes
which term describes a mechanism by which the internal conditions of an organism are kept at set values without regard to the external conditions?
how is the date for easter determined
hi can someone translate these to english? only if you know french so please no translator because that wont help me at all. Où va cette famille pendant les va
what are characteristics of the domains and kingdoms of living organisms
2x²+10x=0 by using any method
upper respiratory infection
The amount in a savings account increased from 200 to 216. What was the percent of increase?