Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

How is pathos used in an argument
Someone who wants the credentials of skilled training, but in less time than a four-year degree should consider
Andrew johnson: a. simply continued lincoln’s reconstruction policies. b. agreed with lincoln that some african-americans should be allowed suffrage rights.
Nicole did an aerobics and a yoga class for a total of 1 hour and 10 minutes. The yoga class was 30 minutes longer than the aerobics class. How long was each cl
Who owns willow creek land used to mine uranium?
Write a 2 column proof Prove x=45
One gene controls the synthesis of one _____.
Alan bought 20 yards of fencing. He used 5.9 yards to surround one flower garden and 10.3 yards to surround another garden. Write the amount remaining as a frac
Suppose you are making yourself a sandwich. How many different sandwiches can you make if you have four choices in bread, two choices in meat, and five choices
The density of water is 1 gram per cubic centimeter. A more dense object will sink, and a less dense object will float. Will a marble with a radius of 1.4 cm an