Seudónimo Seudónimo
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

Please help I need it..

Please help I need it class=

Respuesta :

rosygupt26
rosygupt26 rosygupt26
  • 03-02-2021

Answer:

A.

Step-by-step explanation:

To find out how much 1 lunch costs, divide 33.75/15. You get 2.25. The first graph has the only answer that says one lunch is around 2.25.

Hope it helps!

Answer Link

Otras preguntas

A volcanic eruption ejects about 43,600,000,000 cubic feet of volcanic rock. A smaller volcanic eruption ejects about 75% of this amount. What is the approximat
Supply - supply curve - and supply schedule are:Multiple choice question.all the same.three different ways of expressing information about the supply of a good
help and thank youu~
A line contains points M(1, 3) and N(5, 0). What is the slope of MN? negative StartFraction 4 Over 3 EndFraction
Write a business letter. It may be a letter of application, request, or complaint. Your letter must be at least 150 words and contain all necessary elements. He
What makes a flower a physical property?
Recommending additional items that complement a customer's purchase, such as shoe cleaner to go with new leather shoes is called: A. Under selling B. Up sellin
What is the total number of different 9-letter arrangements that can be formed using the letters in the word Projector?
A line segment has more then one midpoint true or false
How did Islam affect the spread of culture, trade and the tolerance of foreign religions such as Christianity and Judaism in the Islamic Caliphates that reached