nybrink01
nybrink01 nybrink01
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Someone pls help me!!!I need help ASAP:/

Someone pls help meI need help ASAP class=

Respuesta :

harrinol harrinol
  • 03-12-2020

Answer:

$40 per hour

Step-by-step explanation:

Answer Link
loganwmills
loganwmills loganwmills
  • 03-12-2020

Answer:

$40

Step-by-step explanation:

Your x-axis represents how many hours they work. Since the question asks for a single hour then go up 1 unit on the graph which brings you to $40.

Answer Link

Otras preguntas

The use of guardian figures on the lion gate is reminiscent of ____.
find the total surface area of the pyramid
in spanish speaking countries when saying your phone number, you say each digit true or false
What remedy does benvolio suggest for romeo's problem?
Which of the following quotes best reflects the principle of natural rights in the Declaration of Independence? "He has refused for a long time, after such di
find A if 17th and 18th terms in the expansion of (2+A)^50 are equal.
a kitchen measures 3.75 meters by 4.2 meters, wha is tye area of the kitchen
Can you prove that def=hgf? Justify your answer.
a kitchen measures 3.75 meters by 4.2 meters, wha is tye area of the kitchen
Brenda studies frequently for her class in hopes of earning an A in the class. She is trying to keep her grade point average as high as possible. She is motivat