shivampat512
shivampat512
03-12-2020
Mathematics
contestada
11. $1.44 for 12 pencils
Respuesta :
Luz66
Luz66
03-12-2020
Answer:12 cents per pencil
Step-by-step explanation:
1.44/12
Answer Link
gtsratttttt
gtsratttttt
03-12-2020
12 cents each
Djdjdjdkdkdkd
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 78+ )
Otras preguntas
WILL GIVE BRAINLIEST BUT YOU HAVE TO TELL ME CUZ IDK HOW TO GIVE BRAINLEIST Please match the word(s) to the correct definition. Question 13 options: A plan to u
SOMEONE PLEASE HELP ME FAST
Regina is comparing the cost to rent a car from four different companies. She found that the cost to rent from each company can be modeled by a linear function
a circle has a circumference of 54π cm what is the radius?
on a beautiful day there are 65 cars in the beach parking lot 26 more cars park in the parking lot before noon but 17 car slept how many cars are in the beach p
Who usually creates prints using specialized techniques and transfers images onto cloth, paper, or glass? ___usually create prints using specialized techniques
How does transformation relate to energy
Which weighs more: a watermelon that weighs 7.5 kilograms or a baby that weighs 12 pounds? Note: 1 pound is about 0.45 kilograms.
An object with a mass of 30 kg is located on a cliff 50 m above the ground. What is its gravitational potential energya. 1500 jb. 14,700 jc. 1.7 j
PLEASE I NEED HELPPPP