gabhgaby gabhgaby
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Help?????????????????????

Help class=

Respuesta :

PineappleCassie16 PineappleCassie16
  • 02-12-2020

Answer:

2.25 cents for the cost of each animal on Monday, and 2.31 cents for the cost of each animal for Tuesday.

Step-by-step explanation:

Hope this helps!

Answer Link

Otras preguntas

find the measure of angles 2, 3, and 4. input the measures then click done. i-readyplease help i missed a day of class i cant figure this out
how to multiply and divide decimals with whole numbers
The Ice and steam points of a certain thermometer are found to be 20 cm apart. What temperatureis recorded in Celsius when the length of mercury theard is 5cm a
' Death is one sure event of the unknownable future '-explain please help me with this tommorow is my deadline ​
How was literature used to promote antisemitism?
A traffic flow has density 61 veh/km when the speed is 59 veh/hr. If a flow has a jam density of 122 veh/km, what is the maximum flow in veh/hr (in whole number
48 ounce bag of granola each month how many pounds if granola does she eat each year
trying to make the baseplate red and turn off can collide then the game waits 5 seconds and turns on can collide, making the baseplate green aswell. would this
Which group would be least sympathetic towards unions? o utopians o capitalists o socialists o federalists
Energy cannot be produced by fungi and heterotrophic organisms