xxlemonayaxx
xxlemonayaxx xxlemonayaxx
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

Help???
Anyone?
Thank you

Help Anyone Thank you class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

25% of $35 is 8.75, so the price would be $26.25. plus tax, the final price would be $27.825 or $27.83. if that doesn't work, try $27.82

(i was wrong before, this should be right now)

hope this helps!! :)

Answer Link

Otras preguntas

Plz answer this question
why did President John Adam want quiet support for the French in the United States?
Shania has 10 friends coming over. She needs 22 Pixy sticks(sticks of sugar YUM :3) to spilt for the girls.How many will she give to each girl?
Which of the following is not a classification of peripheral device? Input Output Storage Webcam
During which of the following water cycle processes does water move from living, organic matter to abiotic resources? a.condensation b.vapor transport
Not good at this big time
What is the reader MOST likely to infer about Colonel Sherburn’s opinion of his community?
How can different sentencemake your writing more interesting?
what does every magnet possess?
Teresa pays $9.56 for 4 pounds of tomatoes. What is the cost of 1 pound of tomatoes?