nabiledawy7
nabiledawy7 nabiledawy7
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

helpgg
bggfggggggggggggggg

helpgg bggfggggggggggggggg class=

Respuesta :

frankieferguson06
frankieferguson06 frankieferguson06
  • 03-11-2020

Answer:

I am pretty sure it is -$00.14

Step-by-step explanation:

If you do the math that I think I did correctly you would get 14. Since the bagel cost 39 cents less that is what you would be taking from. The orange juice costs 25 cents more so what I think you would do is 39-25.

Answer Link

Otras preguntas

An ice cube is dropped into boiling water. How will heat flow between the water and the ice cube?
I just need the equation on how to do it. I'm so lost :'( help please!!!!!!
which type of gas is filled in lays pack and why?
What are the characteristics of mass culture?
An ice cube is dropped into boiling water. How will heat flow between the water and the ice cube?
f f(x) = 2x2 and g(x) = 3x, what is (g o f)(x) a. 6x2 b. 9x2 c. 18x2 d. 8x4
If f(x) is 4x-3 what is (f^-1of) (10)
I just need the equation on how to do it. I'm so lost :'( help please!!!!!!
A graph depicts force versus position. What represents the work done by the force over the given displacement? A. The work done is equal to the product of the m
I just need the equation on how to do it. I'm so lost :'( help please!!!!!!