100101
100101 100101
  • 05-04-2020
  • Mathematics
contestada

EASY POINTS!!!!
PLEASE HELP ME OUT :)

EASY POINTS PLEASE HELP ME OUT class=

Respuesta :

wegnerkolmp2741o
wegnerkolmp2741o wegnerkolmp2741o
  • 05-04-2020

Answer:

A .85

Step-by-step explanation:

Take the total price and divide by the number of apples

5.10/6 =.85

Answer Link
Angxla
Angxla Angxla
  • 05-04-2020

Answer: i’m pretty sure it’s A. 0.85

Hope this help:)

5.10/6 = 0.85

Answer Link

Otras preguntas

ou own a car wash with three of your friends. Your total profit in the first month was $438. In two months, each of you had made a profit of $184. You always di
Historically, the most important trade barriers have been tariffs and _______.
Lost the three layers of The earth based on their composition
how can i evaluate (-7/10+0.15)÷(-0.125) please help
Students in Miss Moseley's fourth grade class are learning multiplication, and they demonstrate mastery by passing assessments. Travis has passed 11 tests, and
a paperweight is in the shape of a pyramid. The base is a square with sides of 1.5 centimeters. The height of the paperweight is 3 centimeters. Find the volume
In order to save fabric for the war, most men wore a a. sport coat. b. shirt with no jacket. c. “victory suit.” d. “zoot suit.”
a 32 ounce bottle of water costs $1.92 what is the cost per ounce
The process in which two species interact in ways that benefit both of them is called A. parasitism. B. predation. C. mutualism. D. commensalism.
how would you do 88.6 x5.01 _____ In traditional algorithm? Offering 54 points